Кавоварка Krups Essential EA 810B графіт
Відео 7 |
Krups Essential EA 810B графіт |
|
Доступна автоматична кавова машина з вбудованою кавомолкою і можливістю одночасного приготування двох порцій еспресо. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії з лінійки Krups Roma 2019-го року, орієнтований на досвідчених користувачів, що віддають перевагу якісний еспресо, рістретто або американо. Машина обладнана ручним капучинатором, ефективна робота якого вимагає безпосередньої участі користувача.
У конструкції кавоварки Krups Essential EA 810B використаний якісний незнімний заварювальний блок з попередніми змочуванням (для його очищення передбачена спеціальна функція, яку потрібно активувати вручну). Вбудована автоматична кавомолка з робочими поверхнями з високоміцної харчової нержавіючої сталі забезпечує 3 ступеня дисперсності. Крім цього, є можливість регулювання міцності, температури та об'єму готового напою. Машина оснащена швидкодіючим термоблоком потужністю 1450 Вт, який гарантує швидке приготування першої чашки. 100% завантаження бункера зерен та контейнеру для води вистачає на приготування 28-33 стандартних порцій еспресо.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krups 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krups.
Купити Krups Essential EA 810B графіт
Усі ціни 9 →Krups EA810B | 10 680 грн. |
Кавомашина Krups EA810B70 Essential EA810B | 12 749 грн. |
Кавомашина автоматична Krups EA810B EA810B70 | 18 706 грн. |
Krups Roma EA810B | 11 640 грн. |
Krups Essential EA 810B | 21 607 грн. |
- Регульована висота дозатора для кави
- Знімний лоток для крапель
- Автоматичне відключення
Модификації Krups Essential EA 810B
Ціни на Krups Essential EA 810B |
---|---|---|---|---|
Krups Essential EA 8107 бордовий | від 11 099 грн. | 5 пропозицій | ||
Krups Essential EA 8105 білий | від 13 440 грн. | 6 пропозицій | ||
Krups Essential EA 810B графіт | від 10 680 грн. | 9 пропозицій | ||
Krups Essential EA 8108 чорний | від 10 296 грн. | 15 пропозицій |