Кавоварка Krups Nespresso Essenza Mini XN 1108 чорний
Відео 3Фото 3 |
Krups Nespresso Essenza Mini XN 1108 чорний |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krups 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krups.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krups Nespresso Essenza Mini XN 1108 чорний
Усі ціни 8 →Кавоварка капсульна Krups Nespresso Essenza Mini XN1108 Black | 3 999 грн. |
Капсульна кавоварка еспресо Krups Nespresso Essenza Mini XN1108 black | 4 706 грн. |
Капсульна кавоварка еспресо Krups Nespresso Essenza Mini XN1108 black | 5 425 грн. |
Кавоварка Krups Nespresso Essenza Mini XN1108 | 4 468 грн. |
Кофемашина автоматическая Krups Nespresso Essenza Mini XN1108 black | 3 999 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості кавоварки Krups Nespresso Essenza Mini XN 1108:
- Автоматичне вимкнення через 9 хвилин
- Контейнер на 6 використаних капсул
Модификації Krups Nespresso Essenza Mini XN 1108
Ціни на Krups Nespresso Essenza Mini XN 1108 |
---|---|---|---|---|
Krups Nespresso Essenza Mini XN 1101 слонова кістка | від 3 933 грн. | 9 пропозицій | ||
Krups Nespresso Essenza Mini XN 110B сірий | від 3 947 грн. | 10 пропозицій | ||
Krups Nespresso Essenza Mini XN 1108 чорний | від 3 999 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →