Кавоварка Krups Piccolo XS KP 1A0831 чорний
Відео 1Фото 6 |
Krups Piccolo XS KP 1A0831 чорний |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krups 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krups.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krups Piccolo XS KP 1A0831 чорний
Усі ціни 38 →Кавоварка Krups KP1A0810 | 3 999 грн. |
Krups Krups Nescafe Dolce Gusto Piccolo XS KP1A0810 | 3 999 грн. |
Капсульна кавоварка Krups KP1A0810 | 3 797 грн. |
Капсульная кофеварка Krups Nescafe Dolce Gusto Piccolo XS KP1A0810 | 3 899 грн. |
Капсульна кавоварка еспресо Krups Nescafe Dolce Gusto Piccolo XS KP1A0810 | 3 865 грн. |
ще 20 пропозицій
Зовнішній вигляд, простота, смачна кава та пінка Ціна на капсули Leonid: користуюся Krups Piccolo XS KP 1A0531 кілька місяців |
При виборі керувався критеріями, щоб було дешево і якнайменше мороки з обслуговуванням. Зважився взяти цю модель і не помилився. Щодо управління навіть не знаю, що може бути простіше. Один перемикач із двома положеннями (подача холодної/гарячої води). Першими капсулами були Лате і хочеться сказати, що був дуже здивований, лате вийшло значно смачніше, ніж це робить кавоварку з помолом кави і ємністю з молоком на роботі. Ось тут розумієш, що немає сенсу викидати купу грошей на вечір. Загалом дуже проста кавоварка, але є як плюси, так і мінуси про них нижче. Дешевий. Кава виходить не гірше, ніж у кафе з повноцінних кавомашин. Великий вибір кавових напоїв від нескафе (варто врахувати, якщо це буде звичайний американо або еспресо, то в упаковці буде 16 порцій (1 капсула - порція), а якщо лате та інші, то на порцію йде 2 капсули (молоко+кава), так що за фактом буде 8 порцій в упаковці.Беру звичайний американо та різні сиропи до нього.Обслуговування (просто налий води =) і засунь капсулу.Можливість готувати як гарячі напої так і холодні(iced latte). Невелика ємність для води. Короткий шнур живлення (70 см). Немає автовідключення в момент приготування кави, потрібно самому вимикати подачу води (на 2й готуванні вже зрозуміло коли потрібно вимикати і потім не викликає проблем). Дмитрий П: користуюся Krups Piccolo XS KP 1A0131 менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості кавоварки Krups Piccolo XS KP 1A0831:
- Регульована по висоті підставка для чашок
Модификації Krups Piccolo XS KP 1A0831
Ціни на Krups Piccolo XS KP 1A0831 |
---|---|---|---|---|
Krups Piccolo XS KP 1A0131 білий | від 2 949 грн. | 7 пропозицій | ||
Krups Piccolo XS KP 1A3B10 графіт | від 3 386 грн. | 3 пропозиції | ||
Krups Piccolo XS KP 1A0531 червоний | від 3 451 грн. | 5 пропозицій | ||
Krups Piccolo XS KP 1A0831 чорний | від 3 439 грн. | 38 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Неочікувано для мене, кофеварка змогла створити ідеальну пінку як з кави, так і з молока. Цей аспект надавши каві не лише чудового смаку, а й естетичного вигляду. Важливо відзначити, що сам процес приготування кофе є простим та швидким. Мінусом може стати керування кавомашиною рычагом, за допомогою якого подається вода. З одного боку це дозволяє більш гнучко приготувати собі ідеальну кофе, з іншого хотілося б менше приділяти уваги при приготуванні, натиснувши потрібну кнопку. Такі моделі існують, навіть в інструкції до приготування кофе зазначені параметри для цих кофеварок. Але вони будуть обмежувати ваш творчий простір :).
Загалом, ця кофеварка виявилася приємним відкриттям для мене. Вражаюча здатність формувати пінку та якість готової кофе [censored] її надзвичайною для шанувальників смачної та естетичної кофе. Єдиним вагомим мінусом є ціна на капсули, хоча продаються багаторазові капсули, що [censored] кофе є більш доступним.