Настінне кріплення KSL WMO-5120P
Фото 6 |
KSL WMO-5120P |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KSL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KSL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KSL WMO-5120P
Усі ціни 30 →Кронштейн для ТБ Ksl WMO-5120P | 542 грн. |
Кронштейн для ТВ Ksl WMO-5120P | 533 грн. |
KSL для ТВ 19-43" (WMO-5120P) | 564 грн. |
KSL WMO-5120P | 564 грн. |
KSL для ТВ 19-43" (WMO-5120P) | 564 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →