Настінне кріплення KSL WMO-5225T
Фото 4 |
KSL WMO-5225T |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KSL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KSL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KSL WMO-5225T
Усі ціни 34 →KSL WMO-5225T | 1 361 грн. |
Кронштейн для ТБ Ksl WMO-5225T | 1 422 грн. |
KSL WMO-5225T | 1 354 грн. |
Кронштейн для ТВ Ksl WMO-5225T | 1 398 грн. |
KSL с углом наклона для ТВ 19-43" (WMO-5225T) | 1 398 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →