Настінне кріплення KSL WMO-6245T
Фото 9 |
KSL WMO-6245T |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KSL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KSL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KSL WMO-6245T
Усі ціни 33 →KSL WMO-6245T | 1 740 грн. |
Кронштейн для ТБ Ksl WMO-6245T | 1 459 грн. |
KSL WMO-6245T | 1 731 грн. |
Кронштейн для ТВ Ksl WMO-6245T | 1 435 грн. |
KSL 32-65" (WMO-6245T) | 1 698 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →