Велосипед KTM Ultra Fun 29 2020 frame S (20150103)
KTM Ultra Fun 29 2020 frame S |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KTM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KTM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KTM Ultra Fun 29 2020 frame S
Усі ціни 17 →KTM Ultra Fun 29 2023 (S/38 чорний сірий) 20150103 | 44 000 грн. |
KTM Ultra Fun 29 2023 (S/38 чорний сірий) 20150103 | 44 000 грн. |
Велосипед 29" KTM ULTRA FUN черный S (160-168 см) 20150103 | 32 679 грн. |
Велосипед Ktm Ultra Fun 29 ", рама S, чорно-сірий, 2020 (20150103) | 32 680 грн. |
Велосипед Ktm Ultra Fun 29", рама S, черно-серый , 2020 (20150103) | 32 680 грн. |
ще 12 пропозицій