Літня шина Kumho Crugen HP71 255/55 R18 109V
Відео 9Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Kumho Crugen HP71 255/55 R18 109V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kumho 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kumho.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kumho Crugen HP71 255/55 R18 109V
Усі ціни 10 →Kumho CRUGEN HP71 255/55 R18 109V XL FR (9086503284) | 6 190 грн. |
Летние шины Kumho Crugen HP71 255/55 R18 109V XL 1001847215 | 4 963 грн. |
Kumho CRUGEN HP71 255/55 R18 109V | 5 619 грн. |
Шины Kumho Crugen HP71 255/55 R18 109V XL | 4 220 грн. |
Kumho HP71 Crugen (255/55R18 109V) | 3 990 грн. |
ще 5 пропозицій
Не рекомендую. розрекламована модель. Тисяч 60 я думаю вона не пройде Va Na Ni Da Ki: користуюся Kumho Crugen HP71 235/60 R17 102V кілька місяців
Видимо у тебя другая резина. У меня этой резине уже 13 лет, прошла 120тыс., сыпаться начала на 100тыс. На машине это была заводской резиной. |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →