Всесезонна шина Kumho Solus 4S HA32 225/65 R17 106V
Відео 4Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Kumho Solus 4S HA32 225/65 R17 106V 225/65 R17 106 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kumho 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kumho.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kumho Solus 4S HA32 225/65 R17 106V
Усі ціни 22 →Kumho Solus 4S HA32 225/65 R17 106V XL | 4 664 грн. |
Kumho Solus 4S HA32 225/65 R17 106V XL | 4 730 грн. |
Всесезонные шины Kumho Solus 4S HA32 225/65 R17 106V XL 1002096498 | 4 662 грн. |
Kumho Solus 4S HA32 (225/65R17 106V) | 4 373 грн. |
Kumho Solus 4S HA32 225/65 R17 106V XL | 4 643 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kumho Solus 4S HA32 225/65 R17 106V
Ціни на Kumho Solus 4S HA32 225/65 R17 106V |
---|---|---|---|---|
Kumho Solus 4S HA32 225/65 R17 106H | від 4 622 грн. |
Kumho Solus 4S HA32 225/65 R17 106V | від 4 268 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →