Зимова шина Kumho WinterCraft WP72 255/40 R19 100V
Відео 2Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Kumho WinterCraft WP72 255/40 R19 100V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kumho 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kumho.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kumho WinterCraft WP72 255/40 R19 100V
Усі ціни 6 →Kumho WINTERCRAFT WP72 255/40 R19 100V XL FR (9022449893) | 9 050 грн. |
Kumho WinterCraft WP72 255/40 R19 100V | 8 414 грн. |
Шини Kumho WinterCraft WP-72 255/40 R19 100V XL | 7 356 грн. |
Kumho Wintercraft WP72 255/40 R19 100V XL 2247313 | 6 714 грн. |
Kumho Wintercraft WP72 255/40 R19 100V XL | 7 179 грн. |
Kumho WINTERCRAFT WP72 255/40 R19 100V XL FR (9063023218) | 9 050 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →