Мікрохвильова піч Kumtel HM-01 чорний
Фото 4 |
Kumtel HM-01 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kumtel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kumtel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kumtel HM-01 чорний
KUMTEL HM-01 Black | 2 374 грн. |
Микроволновая печь kumtel hm-01 Black | 2 521 грн. |
Микроволновая печь Kumtel HM-01 Bl | 2 387 грн. |
Мікрохвильова піч kumtel hm-01 Black | 3 056 грн. |
Модификації Kumtel HM-01
Ціни на Kumtel HM-01 |
---|---|---|---|---|
Kumtel HM-02 білий | від 2 214 грн. | 17 пропозицій | ||
Kumtel HM-03 сірий | від 2 214 грн. | 16 пропозицій | ||
Kumtel HM-01 чорний | від 2 374 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →