БФП Kyocera FS-1325MFP
Фото 4 |
Монохромний лазерний багатофункціональний пристрій 4-в-1 від провідного японського виробника офісної оргтехніки. Ця модель може виконувати функції швидкодіючого лазерного принтера, планшетного сканера зі швидкодіючим CIS-сенсором, копіювального апарата з можливістю швидкого масштабування та факсу. Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії, орієнтований обслуговування потреб малого офісу і невеликих робочих груп (до 5 чол).
Відрізняється компактними габаритними розмірами та вражаюче високим ресурсом фотобарабану, виготовленого за фірмовою технологією KYOCERA ECOSYS Laser, яка за заявою виробника забезпечує ресурс до 100000 стор. Завдяки цій особливості багатофункціональний пристрій Kyocera FS-1325MFP може без проблем справлятися зі значними обсягами друку. Лазерна технологія Kyocera гарантує якісний монохромний друк зі швидкістю до 25 стор/хв та фізичною роздільною здатністю до 600 dpi (1800х600 dpi з фірмовою оптимізацією). Такої якості цілком достатньо для вирішення будь-яких офісних завдань та виведення монохромних документів найвищої якості. Планшетний CIS-сканер здатний оперативно сканувати з роздільною здатністю до 600 dpi. Завдяки вбудованому інтерфейсу Fast Ethernet LAN, пристрій можна легко і швидко інтегрувати в кабельну мережу робочої групи.
Купити Kyocera FS-1325MFP
Усі ціни 16 →Kyocera FS-1325MFP | 16 300 грн. |
БФП Kyocera FS-1325MFP | 22 998 грн. |
Kyocera-Mita FS-1325MFP (1102M73NL0) | 21 443 грн. |
Kyocera-Mita FS-1325MFP (1102M73NL0) | 20 920 грн. |
Kyocera-Mita FS-1325MFP (1102M73NL0) | 21 443 грн. |