Спальний мішок L.A. Trekking Anchorage
L.A. Trekking Anchorage легкий |
|
З'явився на ринку в 2018 році спальний мішок-ковдра торгової марки l.a. Trekking належить до бюджетних рішень для літніх туристичних походів, поїздок на риболовлю. Модель відрізняється невеликою вагою (0.9 кг) та забезпечить комфортний нічний відпочинок за температури повітря в діапазоні від 12 до 24 °C вище нуля. І зовні, і всередині спальний мішок l.a. Trekking Anchorage зроблений з поліестерової тканини, покликаної як захистити виріб від пошкоджень, так і забезпечити комфорт користувачеві. В якості утеплювача тут використовується один шар синтетичного гіпоалергенного матеріалу холлофайбер щільністю 200 г/м2. При повному розстібання змійки, яка доповнена захистом від закушування, можливе використання спальника в якості звичайного великого ковдри.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог L.A. Trekking 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі L.A. Trekking.
Купити L.A. Trekking Anchorage
Усі ціни 12 →Спальный мешок L.A.Trekking Anchorage (82231) | 750 грн. |
Спальний мішок ковдру L.A.Trekking ANCHORAGE 82231 | 750 грн. |
Спальний мішок L.A.Trekking одеяло Anchorage L Blue (82231) 82231 | 750 грн. |
L.A.Trekking Anchorage L Blue (82231) 82231 | 750 грн. |
L.A.Trekking Спальний мішок L.A.Trekking одеяло Anchorage L Blue (82231) 8 | 750 грн. |