Крісло-гамак La Siesta Sonrisa Lounger
Відео 1Фото 19 |
La Siesta Sonrisa Lounger |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог La Siesta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі La Siesta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити La Siesta Sonrisa Lounger
Усі ціни 18 →Подвесные стулья-гамаки La Siesta Sonrisa lime SNC14-4 | 5 097 грн. |
Гамак-стільці La Siesta Sonrisa SNC14-3 prune | 5 097 грн. |
Подвесной стул-гамак La Siesta Sonrisa SNC14-3 prune | 5 097 грн. |
Стілець-гамак La Siesta Sonrisa Mandarine (SNC14-5) | 5 097 грн. |
Подвесные стулья-гамаки La Siesta Sonrisa mandarine SNC14-5 | 5 097 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості гамака La Siesta Sonrisa Lounger:
- Необхідна мінімальна висота: 200 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →