Жорсткий диск LaCie 2big Dock V2 STLG28000400 28 ТБ
Фото 6 |
LaCie 2big Dock V2 STLG28000400 28 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LaCie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LaCie.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LaCie 2big Dock V2 STLG28000400 28 ТБ
Lacie 2Big Dock 28Tb V2 Thunderbolt 3 Czarny (STLG28000400) | 77 695 грн. |
Lacie 2Big Dock 28Tb V2 Thunderbolt 3 Czarny (STLG28000400) | 75 800 грн. |
Lacie 2Big Dock 28Tb V2 Thunderbolt 3 Czarny (STLG28000400) | 77 695 грн. |
Lacie 2Big Dock 28Tb V2 Thunderbolt 3 Czarny (STLG28000400) | 79 590 грн. |
Модификації LaCie 2big Dock V2 STLG28000400
Ціни на LaCie 2big Dock V2 STLG28000400 |
---|---|---|---|---|
LaCie 2big Dock V2 STLG16000400 16 ТБ | від 47 520 грн. | 4 пропозиції | ||
LaCie 2big Dock V2 STLG20000400 20 ТБ | від 55 160 грн. | 4 пропозиції | ||
LaCie 2big Dock V2 STLG28000400 28 ТБ | від 75 800 грн. | 4 пропозиції |
Рекомендуємо