Жорсткий диск LaCie Rugged Mini 2.5" LAC9000298 2 ТБ
Фото 3 |
LaCie Rugged Mini 2.5" LAC9000298 2 ТБ |
|
Захищений портативний зовнішній жорсткий диск форм-фактора 2.5" з сімейства HDD-накопичувачів LaCie Rugged Mini, яке складається з чотирьох моделей ємністю 1/2/4/5 ТБ. Крім ємності (2 ТБ) відрізняється яскравим зовнішнім дизайном, компактними габаритними розмірами і невисокими енергоспоживанням, що важливо при роботі з ноутбуками, також варто відзначити надійний механічний захист від падінь з висоти до 1,2 м і загальну міцність конструкції - виробник заявляє про гарантовану безпеку пристрою при наїзді на нього легкового автомобіля вагою в тонну.
LaCie Rugged Mini 2.5" LC-9000298 дозволяють не побоюватися бризок води та дощу. До комп'ютера підключається за допомогою швидкодіючого інтерфейсу USB 3.2 Gen1, пропускної здатності якого (5 Гбіт/с) цілком достатньо для швидкої передачі даних користувача. Також варто відзначити зворотну сумісність із попередніми стандартами USB 3.0/2.0. Об'єму 2 ТБ достатньо для файлів робочих проєктів, фотоколекції, медіаконтенту SD/HD/UHD-дозвіл та резервних копій. Такий накопичувач підійде студентам, мандрівникам, фотографам/відеографам-початківцям.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LaCie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LaCie.
Купити LaCie Rugged Mini 2.5" LAC9000298 2 ТБ
Усі ціни 32 →Зовнішній жорсткий диск LaCie Rugged Mini 2 TB (9000298) | 4 699 грн. |
Зовнішній жорсткий диск LaCie Rugged Mini 2TB USB3.0 (LAC9000298) | 4 830 грн. |
Внешний жесткий диск LaCie Rugged Mini 2TB USB3.0 (LAC9000298) | 4 785 грн. |
Зовнішній жорсткий диск 2TB LaCie Rugged Mini (LAC9000298) LAC9000298 | 4 959 грн. |
Жорсткий диск LaCie Rugged Mini 2 TB (9000298) | 3 700 грн. |
Модификації LaCie Rugged Mini 2.5" LAC9000298
Ціни на LaCie Rugged Mini 2.5" LAC9000298 |
---|---|---|---|---|
LaCie Rugged Mini 2.5" LAC301558 1 ТБ | від 3 547 грн. | 36 пропозицій | ||
LaCie Rugged Mini 2.5" LAC9000298 2 ТБ | від 3 700 грн. | 32 пропозиції | ||
LaCie Rugged Mini 2.5" LAC9000633 4 ТБ | від 6 796 грн. | 43 пропозиції | ||
LaCie Rugged Mini 2.5" STJJ5000400 5 ТБ | від 6 886 грн. | 4 пропозиції |