Жорсткий диск LaCie Rugged Mini 2.5" LAC9000633 4 ТБ
Фото 3 |
LaCie Rugged Mini 2.5" LAC9000633 4 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LaCie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LaCie.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LaCie Rugged Mini 2.5" LAC9000633 4 ТБ
Усі ціни 44 →Зовнішній жорсткий диск LaCie Rugged Mini 4 TB (LAC9000633) | 6 869 грн. |
Зовнішній жорсткий диск LaCie Rugged Mini 4 Tb (LAC9000633) | 7 201 грн. |
Внешний жесткий диск LaCie Rugged Mini 4 Tb (LAC9000633) | 7 134 грн. |
Зовнішній жорсткий диск LaCie Rugged Mini 4 TB (LAC9000633) Rugged Mini 4 | 7 145 грн. |
Внешний жесткий диск 2.5" 4tb LaCie (lac9000633) | 7 459 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації LaCie Rugged Mini 2.5" LAC9000633
Ціни на LaCie Rugged Mini 2.5" LAC9000633 |
---|---|---|---|---|
LaCie Rugged Mini 2.5" LAC301558 1 ТБ | від 3 546 грн. | 37 пропозицій | ||
LaCie Rugged Mini 2.5" LAC9000298 2 ТБ | від 3 700 грн. | 32 пропозиції | ||
LaCie Rugged Mini 2.5" LAC9000633 4 ТБ | від 6 837 грн. | 45 пропозицій | ||
LaCie Rugged Mini 2.5" STJJ5000400 5 ТБ | від 6 920 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →