Жорсткий диск LaCie Rugged USB-C STFR4000800 4 ТБ
Відео 3Фото 6 |
LaCie Rugged USB-C STFR4000800 4 ТБ |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LaCie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LaCie.
Купити LaCie Rugged USB-C STFR4000800 4 ТБ
Усі ціни 6 →LaCie Rugged 4TB USB-C Pomarańczowy (STFR4000800) | 8 446 грн. |
Зовнішній накопичувач HDD: 4TB LaCie Rugged 2.5" USB Type-C (STFR4000800) | 7 199 грн. |
LaCie Rugged 4TB USB-C Pomarańczowy (STFR4000800) | 8 652 грн. |
Портативний зовнішній накопичувач LaCie 4TB Rugged USB 3.1 Gen 1 Type-C Ex | 7 999 грн. |
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 4TB LaCie (STFR4000800) | 8 168 грн. |
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 4TB LaCie (STFR4000800) | 8 785 грн. |
Топова якість та надійний захист
Фотографи та оператори люблять зовнішні накопичувачі від LaCie. Вони стильні, якісні, надійні та в момент підхоплюються робочим Макбуком. Проблема була лише у транспортуванні. Багатьом був потрібний надійний вінчестер, який можна закинути в рюкзак і взяти з собою на зйомки, не переживаючи, що на роботі хтось випадково пне рюкзак, HDD випаде з кишені або трапиться ще якась напасть, яка зашкодить записані дані. Та й взагалі, шкода клацнути таку дорогу штуку з необережності. Діти з LaCie показали, що вміють слухати своїх клієнтів і випустили нову лінійку захищених HDD та SSD під назвою Rugged.
Не боїться падінь із другого поверху
На офіційній сторінці висить досить гучна заява, що LaCie Rugged можна покласти під колеса легковика, впустити з двометрової висоти, а потім залишити ненадовго мокнути під дощем, після чого він сам знайде дорогу додому і повернеться в кишеню рюкзака. Останнє — це жарт, а ось решта немає. У YouTube є відео з дроп-тестами, в яких вінчестер кидають з другого і навіть третього поверху (а це ніяк не двометрова висота), переїжджають на спортивному мотоциклі і поливають із садового шланга, після чого він ні в чому не бувало підключається до смартфону або ноутбук і показує, що всі дані в порядку. Враховуючи, що LaCie не козиряє якимись військовими сертифікатами, а сам накопичувач з гумовим бампером виглядає не так, щоб переконливо, це дійсно крутий результат.
Інтеграція з екосистемою Apple
В іншому це цілком звичайний HDD високого рівня, який видає максимально доступні для цього формату швидкості (близько 130 МБ/с для читання та запису) і, як і багато інших продуктів LaCie, заточений для роботи з технікою Apple: підключення по USB C, підтримка Thunderbolt та проста інтеграція з Apple Time Machine для створення резервних копій системи. Втім, ніхто не забороняє використовувати його і з іншими ОС, просто доведеться його переформатувати та купити інший кабель, якщо в комп'ютері чи ноутбуці немає порту USB C. Хоча таке зараз зустрічається все рідше і рідше. Інше питання, що ціна завелика і для роботи з Windows більш доцільно буде взяти інший захищений HDD без прив'язки до техніки Apple.
Модификації LaCie Rugged USB-C STFR4000800
Ціни на LaCie Rugged USB-C STFR4000800 |
---|---|---|---|---|
LaCie Rugged USB-C STFR1000800 1 ТБ | від 4 281 грн. | 3 пропозиції | ||
LaCie Rugged USB-C STFR2000800 2 ТБ | від 5 999 грн. | 3 пропозиції | ||
LaCie Rugged USB-C STFR4000800 4 ТБ | від 7 199 грн. | 6 пропозицій |