Жорсткий диск LaCie 2big Dock Thunderbolt 3 STGB8000400 8 ТБ
Відео 12Фото 8 |
LaCie 2big Dock Thunderbolt 3 STGB8000400 8 ТБ 8 ТБ16 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LaCie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LaCie.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LaCie 2big Dock Thunderbolt 3 STGB8000400 8 ТБ
Lacie 2big Dock Thunderbolt 3 8TB 3,5" (STGB8000400) | 29 680 грн. |
Lacie 2big Dock Thunderbolt 3 8TB 3,5" (STGB8000400) | 30 422 грн. |
Lacie 2big Dock Thunderbolt 3 8TB 3,5" (STGB8000400) | 31 164 грн. |
Відеоогляди
Модификації LaCie 2big Dock Thunderbolt 3 STGB8000400
Ціни на LaCie 2big Dock Thunderbolt 3 STGB8000400 |
---|---|---|---|---|
LaCie 2big Dock Thunderbolt 3 STGB8000400 8 ТБ | від 29 680 грн. | 3 пропозиції | ||
LaCie 2big Dock Thunderbolt 3 STGB16000400 16 ТБ | від 50 440 грн. | 7 пропозицій |
Рекомендуємо