Жорсткий диск LaCie Mobile Drive STHG4000400 4 ТБ
Відео 19Фото 8 |
LaCie Mobile Drive STHG4000400 4 ТБ 4 ТБ5 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LaCie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LaCie.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LaCie Mobile Drive STHG4000400 4 ТБ
Усі ціни 6 →LaCie 4TB USB-C szary (STHG4000402) | 10 701 грн. |
LaCie 4TB USB-C szary (STHG4000402) | 10 701 грн. |
LaCie 4TB USB-C szary (STHG4000402) | 10 962 грн. |
LaCie 4TB USB-C szary (STHG4000402) | 10 440 грн. |
LaCie Mobile Drive 4TB USB-C (STHG4000400) | 8 282 грн. |
LaCie Mobile Drive 4TB USB-C (STHG4000400) | 8 484 грн. |
Відеоогляди
Модификації LaCie Mobile Drive STHG4000400
Ціни на LaCie Mobile Drive STHG4000400 |
---|---|---|---|---|
LaCie Mobile Drive STHG4000400 4 ТБ | від 8 282 грн. | 6 пропозицій | ||
LaCie Mobile Drive STHG5000400 5 ТБ | від 10 907 грн. | 1 пропозиція |
Рекомендуємо