Каструля Lacor 50140
Lacor 50140 50 л68.3 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lacor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lacor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lacor 50140
Усі ціни 8 →Кастрюля Lacor с крышкой 50 л 50140 | 11 431 грн. |
Кастрюля Lacor высокая с крышкой 50 л (50140) 50140 | 8 573 грн. |
Каструля Lacor висока з кришкою 50 л (50140) 50140 | 8 573 грн. |
Lacor Каструля Lacor висока з кришкою 50 л (50140) 50140 | 8 573 грн. |
Каструля висока з кришкою нержавіюча сталь H 400 мм D 400 мм V 50 л Lacor | 10 288 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Lacor 50140
Ціни на Lacor 50140 |
---|---|---|---|---|
Lacor 50140 | від 8 573 грн. | 8 пропозицій | ||
Lacor 50145 | від 11 731 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →