Фляга-термос Laken Jannu 0.75 0.75 л
Laken Jannu 0.75 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Laken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Laken.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Laken Jannu 0.75 0.75 л
Усі ціни 18 →Термобутылка Laken Jannu 0,75л Green TJ7V | 1 403 грн. |
Термопляшка LAKEN Jannu Thermo 0,75L Green (TJ7V) TJ7V | 1 403 грн. |
Термопляшка Laken 18/8 0,75 л Red (TJ7R) (8412544028877) | 1 403 грн. |
Термобутылка Laken Jannu 0,75л Fucsia TJ7FS | 1 403 грн. |
Термобутылка Laken Jannu 0,75л Red TJ7R | 1 403 грн. |
ще 13 пропозицій
Зберігає тем-ру дуже добре і довго, навіть у сильний мороз Кришка просто кошмар, при найменшому натисканні кнопки термос відкривається і струмінь гарячого вмісту розливається на всі боки. Термос неможливо носити в рюкзаку / сумці ... тільки в руках, тому що будь-який дотик клапана до чогось, він відкривається.
Це величезний недолік за таку суму. користуюся Laken Jannu 0.35 місяць і більше рекомендую не купувати |
Додати відгук
Модификації Laken Jannu 0.75
Ціни на Laken Jannu 0.75 |
---|---|---|---|---|
Laken Jannu 0.35 0.35 л | від 1 411 грн. | 2 пропозиції | ||
Laken Jannu 0.5 0.5 л | від 1 323 грн. | 13 пропозицій | ||
Laken Jannu 0.75 0.75 л | від 1 403 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →