Вантажна шина Lanvigator T706 385/55 R22.5 160L
Lanvigator T706 385/55 R22.5 160L |
|
Паливоекономічна гума на осі вільного кочення причепів та напівпричепів, задіяних у магістральних та регіональних перевезеннях вантажів. Модель спроєктована із прицілом на рівні асфальтовані дороги. Шина характеризується високою вантажопідйомністю (до 4500 кг на один скат), а в русі вона відрізняється стабільністю зчіпних властивостей в режимі експлуатації. Протекторний малюнок покришки містить п'ять суцільних ребер жорсткості з хрестоподібними ламелями на блоках центральному ядрі.
Прорізи в елементах протектора покращують зчіпні властивості та забезпечують ефективне гальмування на мокрому дорожньому покритті. Також на посилення зчіпних якостей спрямована робота вигнутих дренажних каналів - подібна будова аквадренажної системи також перешкоджає застряганню в протекторі каміння. Lanvigator T706 385/55 R22.5 160L може похвалитися тривалим експлуатаційним ресурсом, стабільністю та м'якістю ходу. У розмірі шина призначена для руху на швидкостях аж до 120 км/год.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lanvigator 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lanvigator.
Купити Lanvigator T706 385/55 R22.5 160L
Усі ціни 6 →Lanvigator T706 (прицепная) 385/55 R22.5 160L | 11 605 грн. |
Lanvigator T706 (прицепная) 385/55 R22.5 160L 20PR | 11 500 грн. |
Грузовые шины Lanvigator T706 (прицепная) 385/55 R22.5 160L 20PR 100096546 | 11 775 грн. |
Lanvigator Т706 причіпна (385/55R22,5 160L) 385001 | 11 550 грн. |
Вантажні шини Lanvigator T706 (причіпна) 385/55 R22.5 160L 20PR | 12 481 грн. |
Шина Lanvigator T706 (причіпна) 385/55 R22.5 160L | 12 769 грн. |