Вантажна шина Lanvigator T706 385/65 R22.5 160L
Виберіть розмір вантажної шини
Lanvigator T706 385/65 R22.5 160L 385/65 R22.5 " 160 K 385/65 R22.5 " 160 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lanvigator 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lanvigator.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lanvigator T706 385/65 R22.5 160L
Усі ціни 15 →Lanvigator T706 (причіпна вісь) 385/65 R22.5 160L | 12 359 грн. |
Lanvigator T706 (прицепная) (385/65R22.5 160L) | 10 603 грн. |
Lanvigator T706 (прицепная) 385/65 R22.5 160L 20PR | 10 400 грн. |
Вантажна шина LANVIGATOR T706 (причепна) 385/65R22.5 160L | 10 310 грн. |
Грузовые шины Lanvigator T706 (прицепная) 385/65 R22.5 160L 20PR 100095552 | 10 907 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Lanvigator T706 385/65 R22.5 160L
Ціни на Lanvigator T706 385/65 R22.5 160L |
---|---|---|---|---|
Lanvigator T706 385/65 R22.5 160K | від 10 914 грн. | 3 пропозиції | ||
Lanvigator T706 385/65 R22.5 160L | від 9 951 грн. | 15 пропозицій |