Вантажна шина Lanvigator T706 385/65 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
Lanvigator T706 385/65 R22.5 160K 385/65 R22.5 " 160 K 385/65 R22.5 " 160 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lanvigator 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lanvigator.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lanvigator T706 385/65 R22.5 160K
Грузовые шины Lanvigator T706 (прицепная) 385/65 R22.5 160K 20PR 100089607 | 11 525 грн. |
Lanvigator T706 (385/65R22.5 160K) | 10 914 грн. |
Вантажні шини Lanvigator T706 (причіпна) 385/65 R22.5 160K 20PR | 12 216 грн. |
Модификації Lanvigator T706 385/65 R22.5 160K
Ціни на Lanvigator T706 385/65 R22.5 160K |
---|---|---|---|---|
Lanvigator T706 385/65 R22.5 160K | від 10 914 грн. | 3 пропозиції | ||
Lanvigator T706 385/65 R22.5 160L | від 9 951 грн. | 14 пропозицій |