Стайлер Laretti LR-HC1404
Laretti LR-HC1404 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Laretti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Laretti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Laretti LR-HC1404
Усі ціни 15 →Плойка Laretti LR-HC1404 | 699 грн. |
Плойка для волосся Laretti LR-HC1404 | 1 022 грн. |
Laretti LR-HC1404 900041774 | 699 грн. |
Прибор для укладки LARETTI LR HC1404 | 659 грн. |
Прибор для укладки волос Laretti LR-HC1404 | 729 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →