Рушникосушарка LARIS Praktik 1030x500 (71207666)
Фото 3 | від 4 915 до 7 714 грн. Порівняти ціни 20 → |
Модифікації LARIS Praktik 2
Характеристики
LARIS Praktik 1030x500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LARIS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LARIS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості рушникосушарки LARIS Praktik 1030x500:
- Стійка-Ø30 (товщина 2 мм); перемичка — Ø20 (товщина 1.5 мм)
- Вид різьблення — 1/2" внутрішня
Де купити LARIS Praktik 1030x500
Колір:
Сортувати
Водяна рушникосушарка Laris Практик П5 1000 х 500 71207666 | 5 586 грн. |
Laris Laris Практик П5 1000х500 (71207666) 71207666 | 5 586 грн. |
Рушникосушка водяна Laris Практик П5 1000x500 (71207666) 71207666 | 5 584 грн. |
Laris Полотенцесушарка водяна Laris Практик П5 1000х500 Нижнє підключення | 4 915 грн. |
Водяна рушникосушарка Laris Практік П5 1000 х 500 (71207666) | 5 586 грн. |
ще пропозиції 15 → |
Закрити
Рекомендуємо