Літня шина Lassa Competus H/P 2 225/65 R17 102V
Відео 2Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Lassa Competus H/P 2 225/65 R17 102V 225/65 R17 102 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lassa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lassa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lassa Competus H/P 2 225/65 R17 102V
Усі ціни 29 →Шина Lassa Competus H/P 2 225/65 R17 102V | 3 828 грн. |
Lassa Competus H/P 2 225/65 R17 102V | 3 671 грн. |
Lassa Competus H/P 2 225/65 R17 102V | 3 500 грн. |
Lassa Competus H/P2 225/65 R17 102V | 4 520 грн. |
Летние шины Lassa Competus H/P 2 225/65 R17 102V 1001762626 | 4 161 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Lassa Competus H/P 2 225/65 R17 102V
Ціни на Lassa Competus H/P 2 225/65 R17 102V |
---|---|---|---|---|
Lassa Competus H/P 2 225/65 R17 102V | від 3 500 грн. | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →