Літня шина Lassa Greenways 205/55 R16 91V
Відео 5Фото 3 |
Lassa Greenways 205/55 R16 91V |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lassa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lassa.
Купити Lassa Greenways 205/55 R16 91V
Усі ціни 33 →Шина Lassa Greenways 205/55 R16 91V FR | 2 538 грн. |
Lassa Greenways 205/55 R16 91V FR | 2 561 грн. |
Lassa GREENWAYS 205/55 R16 91V (9051095280) | 3 920 грн. |
Lassa Greenways 205/55 R16 91V FR | 2 502 грн. |
Lassa Greenways 205/55 R16 91V | 2 822 грн. |
Хороша гума по керованості та по-сухому. і по-мокрому.єдино, коли спека починає плисти, тож можна брати тільки в регіони, де немає сильної спеки. Добре збалансувалася, хороша керованість. пливла на спеку Александр Гринив: користуюся Lassa Greenways 185/65 R15 88H більше року |
Купив замість стертих KUMHO ECSTA SPT, гума м'якша, тихіше, відмінно управляється на мокрій дорозі, впевнено прорізає калюжі. На швидкості теж впевнено тримає дорогу. Кілька разів потрапляв у добрі вибоїни – гриж поки що немає. Один мінус – після зими на дорозі багато гравію, камінці застрягають у протектор і вилітають, неприємно стукають об підкрилок. Може це поки що нова, згодом минеться... Ще, відбалансувалася чудово, одне колесо взагалі без грузиків. 195/65 R15 М'яка, тиха, відмінна керованість на мокрій та сухій дорозі. Застрягають камінчики в протектор і потім шумлять. |
Під крилом японського шинного гіганта Bridgestone притулилися кілька іменитих дочірніх брендів. Один з таких — турецька марка Lassa. Модель Greenways з її портфоліо належить до сегменту економічних літніх автошин.
Легка конструкція
Покришка отримала легкий каркас з щільним плетінням ниток, що позначається на чуйності керованості авто незалежно від швидкості пересування і зниження опору коченню. Гарантом стабільності курсової стійкості шини виступає тріо поздовжніх ребер жорсткості в центральному сегменті протекторного малюнка, який має характерне для літньої гуми асиметричне будова. Насічки на блоках протектора дають змогу Lassa Greenways більш чіпко триматися за дорожнє полотно.
«Зелений» склад
Гумовий коктейль моделі щедро присмачений кремнийсодержащими полімерами. Завдяки підвищеному вмісту автошина краще відводить тепло, менш схильна до передчасного зносу і демонструє високі показники паливної економічності. Притому м'яка структура гуми дарує пасажирам «залізного коня» комфорт під час поїздок.
Під егідою доступності
Істотних недоліків у Lassa Greenways не водиться. Крім того факту, що в протекторі шини частенько застряють дрібні камінчики, через що трапляється характерне цокіт шини по асфальту. За їздовим якостям ні в суху, ні в дощову погоду претензій до моделі немає. Навздогін вона порадує автовласників демократичною вартістю.