Зимова шина Lassa Iceways 2 215/65 R16 98T
Відео 11Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Lassa Iceways 2 215/65 R16 98T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lassa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lassa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lassa Iceways 2 215/65 R16 98T
Усі ціни 59 →Шина Lassa ICEWAYS 2 215/65 R16 98T шип | 3 351 грн. |
Lassa Iceways 2 215/65 R16 98T (под шип) | 3 016 грн. |
Lassa ICEWAYS 2 215/65 R16 98T | 3 170 грн. |
Lassa Iceways 2 215/65 R16 98T (под шип) | 2 947 грн. |
Lassa Iceways 2 215/65 R16 98T (під шип) | 3 421 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →