Літня шина Lassa Impetus Revo 215/55 R16 93V
Відео 8Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Lassa Impetus Revo 215/55 R16 93V 215/55 R16 93 V 215/55 R16 93 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lassa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lassa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lassa Impetus Revo 215/55 R16 93V
Усі ціни 11 →Шина Lassa Impetus Revo 215/55 R16 93V | 3 282 грн. |
Lassa Impetus Revo 215/55 R16 93V | 3 190 грн. |
Lassa Impetus Revo 215/55 R16 93V | 3 340 грн. |
Lassa Impetus Revo (215/55 R16 93V) | 3 513 грн. |
Lassa Impetus Revo 215/55 R16 93V 22373 | 3 577 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Lassa Impetus Revo 215/55 R16 93V
Ціни на Lassa Impetus Revo 215/55 R16 93V |
---|---|---|---|---|
Lassa Impetus Revo 215/55 R16 93V | від 3 190 грн. | 11 пропозицій | ||
Lassa Impetus Revo 215/55 R16 93W | від 3 041 грн. | 35 пропозицій | ||
Lassa Impetus Revo 215/55 R16 97H | від 2 330 грн. | 35 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →