Вантажна шина Lassa Maxiways 110D 225/75 R17.5 129M
Виберіть розмір вантажної шини
Lassa Maxiways 110D 225/75 R17.5 129M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lassa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lassa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lassa Maxiways 110D 225/75 R17.5 129M
Усі ціни 17 →Lassa Maxiways 110D (ведуча вісь) 225/75 R17.5 129/127M | 8 346 грн. |
Lassa Maxiways 110D (ведущая) (225/75R17.5 129M) | 7 985 грн. |
Lassa Maxiways 110D (приводная) 225/75 R17.5 129/127M 14PR | 7 582 грн. |
Lassa Maxiways 110D (Ведущая) (225/75R17.5 129/127M) | 7 435 грн. |
Lassa Maxiways 110D Bедущая (225/75R17.5 129/127M) | 7 521 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Lassa Maxiways 110D 225/75 R17.5 129M
Ціни на Lassa Maxiways 110D 225/75 R17.5 129M |
---|---|---|---|---|
Lassa Maxiways 110D 225/75 R17.5 129M | від 7 409 грн. | 17 пропозицій | ||
Lassa Maxiways 110D 235/75 R17.5 132M | від 7 483 грн. | 17 пропозицій | ||
Lassa Maxiways 110D 245/70 R17.5 136M | від 8 697 грн. | 14 пропозицій |