Вантажна шина Lassa Maxiways 110D 235/75 R17.5 132M
Виберіть розмір вантажної шини
Lassa Maxiways 110D 235/75 R17.5 132M 235/75 R17.5 " 132 M 245/70 R17.5 " 136 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lassa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lassa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lassa Maxiways 110D 235/75 R17.5 132M
Усі ціни 20 →Lassa Maxiways 110D (ведуча вісь) 235/75 R17.5 132/130M | 8 419 грн. |
Lassa Maxiways 110D (ведущая) 235/75 R17.5 132/130M | 7 706 грн. |
Lassa Maxiways 110D (ведущая) (235/75R17.5 132M) | 8 118 грн. |
Lassa Maxiways 110D (приводная) 235/75 R17.5 132/130M 16PR | 7 677 грн. |
Lassa Maxiways 110D (Ведущая) (235/75R17.5 132/130M) | 7 455 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації Lassa Maxiways 110D 235/75 R17.5 132M
Ціни на Lassa Maxiways 110D 235/75 R17.5 132M |
---|---|---|---|---|
Lassa Maxiways 110D 235/75 R17.5 132M | від 7 455 грн. | 20 пропозицій | ||
Lassa Maxiways 110D 245/70 R17.5 136M | від 8 664 грн. | 17 пропозицій |