Всесезонна шина Lassa Multiways C 205/65 R16C 107R
Відео 3Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Lassa Multiways C 205/65 R16C 107R 205/65 R16 107 R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lassa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lassa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lassa Multiways C 205/65 R16C 107R
Усі ціни 39 →Lassa MULTIWAYS-C 205/65 R16C 107/105R | 3 633 грн. |
Lassa Multiways-C 205/65 R16C 107/105R | 3 999 грн. |
Шина Lassa MULTIWAYS-C 205/65 R16C 107/105R | 3 495 грн. |
Шини LASSA MULTIWAYS-C 205/65R16C 107/105R | 4 129 грн. |
Lassa Multiways-C (205/65R16C 107R) | 3 575 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Lassa Multiways C 205/65 R16C 107R
Ціни на Lassa Multiways C 205/65 R16C 107R |
---|---|---|---|---|
Lassa Multiways C 205/65 R16C 107R | від 3 495 грн. | 40 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →