Літня шина Lassa Transway 2 205/65 R15C 102T
Відео 4Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Lassa Transway 2 205/65 R15C 102T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lassa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lassa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lassa Transway 2 205/65 R15C 102T
Усі ціни 34 →Шина Lassa Transway 2 205/65 R15C 102T | 2 998 грн. |
Lassa Transway 2 205/65 R15C 102/100T | 3 038 грн. |
Lassa Transway 2 205/65 R15C 102/100T | 3 250 грн. |
Lassa Transway 2 205/65 R15C 102/100T | 2 968 грн. |
Lassa Transway 2 205/65 R15C 102/100T | 3 890 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Lassa Transway 2 205/65 R15C 102T
Ціни на Lassa Transway 2 205/65 R15C 102T |
---|---|---|---|---|
Lassa Transway 2 205/65 R15C 100T | від 3 587 грн. | 1 пропозиція | ||
Lassa Transway 2 205/65 R15C 102T | від 2 940 грн. | 34 пропозиції | ||
Lassa Transway 2 205/65 R15C 115T | від 5 112 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →