Матрац Latona Prime Largo Slim 70x180
від 3 075 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня (3) Навантаження:до 100 кг Висота:16 см |
Модифікації Latona Prime Largo Slim 21
Характеристики
Latona Prime Largo Slim 70x180 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Latona Prime 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Latona Prime.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Latona Prime Largo Slim 70x180
Сортувати
Матрац Highfoam Largo Slim 70х180 см (EVR-5131) | 3 075 грн. |
Матрац безпружинний Largo Slim 70x180 | 3 075 грн. |
Матрац Highfoam Largo Slim 70х180 см (MTH-30222) | 3 075 грн. |
Матрац Highfoam Largo Slim 70х180 см (EVR-4907) | 3 075 грн. |
Закрити
Рекомендуємо