Матрац Latona Prime Largo Super Slim 180x200
від 5 385 до 5 501 грн. Порівняти ціни 8 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня (3) Навантаження:до 120 кг Висота:20 см |
Модифікації Latona Prime Largo Super Slim 21
Характеристики
Latona Prime Largo Super Slim 180x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Latona Prime 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Latona Prime.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Latona Prime Largo Super Slim 180x200
Сортувати
Матрас Highfoam Largo Super Slim 180х200 + наматрасник в подарок | 5 385 грн. |
Матрац Highfoam Largo Super Slim 180х200 см (EVR-5127) | 5 500 грн. |
Матрац безпружинний Largo Super Slim 180x200 | 5 501 грн. |
Матрац Largo Super Slim 180х200 | 5 500 грн. |
Ортопедичний матрац Highfoam Largo Super Slim 180х200 см (4820000915175) | 5 500 грн. |
Матрац HighFoam Largo Super Slim 180x200 | 5 499 грн. |
Матрац Highfoam Largo Super Slim 180х200 см (MTH-30218) | 5 500 грн. |
Матрац Highfoam Largo Super Slim 180х200 см (EVR-4903) | 5 500 грн. |
Закрити
Рекомендуємо