Матрац Latona Prime Zephyr Lazy Sufle 90x190
від 5 807 до 6 244 грн. Порівняти ціни 8 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Навантаження:до 140 кг Висота:21 см |
Модифікації Latona Prime Zephyr Lazy Sufle 16
Характеристики
Latona Prime Zephyr Lazy Sufle 90x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Latona Prime 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Latona Prime.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості матрацу Latona Prime Zephyr Lazy Sufle 90x190:
- Чохол — стрейч-жаккард, знімний на блискавці
Де купити Latona Prime Zephyr Lazy Sufle 90x190
Сортувати
Матрас Highfoam Zephyr Lazy Sufle 90х190 + наматрасник в подарок | 5 807 грн. |
Матрац Highfoam Zephyr Lazy Sufle 90х190 см (EVR-5278) | 6 244 грн. |
Матрац безпружинний Zephyr Lazy Sufle 90x190 | 6 244 грн. |
Матрац Zephyr Lazy Sufle 90х190 | 6 243 грн. |
Ортопедичний матрац Highfoam Zephyr Lazy Sufle 90х190см (4820000659765) | 6 244 грн. |
Матрац HighFoam Zephyr Lazy Sufle 90х190 | 6 244 грн. |
Матрац Highfoam Zephyr Lazy Sufle 90х190 см (MTH-30369) | 6 244 грн. |
Матрац Highfoam Zephyr Lazy Sufle 90х190 см (EVR-5054) | 6 244 грн. |
Закрити
Рекомендуємо