Тумба під умивальник Laufen Case 401301
Фото 5 |
Laufen Case 401301 |
|
Модель має дві скляні полиці
Модель доступна у варіаціях: два висувних ящика і дві полиці, або один висувний ящик і дві полиці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Laufen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Laufen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Laufen Case 401301
Усі ціни 9 →Тумба під умивальник 120 см Laufen Palace H4013010754631 | 40 070 грн. |
Тумба для раковини Laufen Palace 120 см (H4013010754631) H4013010754631 | 40 070 грн. |
Тумба підвісна під умивальник LAUFEN Palace 120 см біла H4013010754631 | 31 150 грн. |
Тумба під умивальник LAUFEN PALACE 119.3x42.5x37.5см підвісна біла без уми | 40 070 грн. |
Тумба для раковины Laufen Palace 120 см (H4013010754631) H4013010754631 | 40 070 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →