Умивальник Laufen Indova 811391 570 мм
Фото 3 |
Laufen Indova 811391 570 мм610 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Laufen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Laufen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Laufen Indova 811391 570 мм
Усі ціни 8 →Умивальник Laufen Indova (570х450) H8113910000001 H8113910000001 | 8 862 грн. |
Раковина вбудована на стільницю (згори) 57 х 45 см Laufen Indova H81139100 | 8 861 грн. |
Раковина Laufen Indova 57 570х450 мм (H8113910000001) H8113910000001 | 8 861 грн. |
Laufen H8113910000001 | 11 280 грн. |
Laufen H8113910000001 | 11 562 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Laufen Indova 811391
Ціни на Laufen Indova 811391 |
---|---|---|---|---|
Laufen Indova 811391 570 мм | від 8 861 грн. | 8 пропозицій | ||
Laufen Indova 811392 610 мм | від 9 370 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →