Умивальник Laufen Indova 811392 610 мм
Фото 3 |
Laufen Indova 811392 570 мм610 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Laufen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Laufen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Laufen Indova 811392 610 мм
Умивальник Laufen Indova (610х480) H8113920000001 H8113920000001 | 9 371 грн. |
Раковина вбудована на стільницю (згори) 61 х 48 см Laufen Indova H81139200 | 9 371 грн. |
Раковина Laufen Indova 60 610х480 мм (H8113920000001) H8113920000001 | 9 371 грн. |
Раковина Laufen Indova (H8113920000001) | 9 371 грн. |
Laufen Врезная раковина LAUFEN INDOVA H8113920000001 | 9 371 грн. |
Модификації Laufen Indova 811392
Ціни на Laufen Indova 811392 |
---|---|---|---|---|
Laufen Indova 811391 570 мм | від 8 861 грн. | 7 пропозицій | ||
Laufen Indova 811392 610 мм | від 9 371 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →