Тумба під умивальник Laufen Ino 425352
Laufen Ino 425352 |
|
Додатково тумба може комплектуватися раковиною
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Laufen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Laufen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Laufen Ino 425352
Тумба під умивальник LAUFEN INO 31.8x60.5x34см підвісна біла без умивальни | 59 633 грн. |
Laufen INO тумба 305*320*350, біла матова (H4253520301701) | 59 633 грн. |
Тумба під умивальник LAUFEN INO 31.8x60.5x34см підвісна біла без умивальни | 59 633 грн. |
Підвісна тумба LAUFEN INO H4253520301701 32х60.5х35 см, біла матова (56821 | 59 633 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →