Умивальник Laufen Living 817431 500 мм білий
Фото 5 |
Laufen Living 817431 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Laufen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Laufen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Laufen Living 817431 500 мм білий
Раковина Laufen Living City (H8174310001041) H8174310001041 | 7 900 грн. |
Раковина Laufen Living City 50 см (H8174320001041) H8174320001041 | 12 270 грн. |
Раковина Laufen Living City (H8174310001041) | 9 716 грн. |
Раковина Laufen Living City 50 см (H8174310001041) H8174310001041 | 10 105 грн. |
Раковина Laufen Living City (H8174320001041) | 11 798 грн. |
Модифікація моделі:
- арт. 817431 — накладний на стільницю
- арт. 817432 — врізний в стільницю
Модификації Laufen Living 817431
Ціни на Laufen Living 817431 |
---|---|---|---|---|
Laufen Living 817431 500 мм білий | від 7 900 грн. | 5 пропозицій | ||
Laufen Living 817434 600 мм білий | від 13 840 грн. | 6 пропозицій | ||
Laufen Living 817433 603 мм білий | від 13 300 грн. | 3 пропозиції | ||
Laufen Living 817437 800 мм | від 21 520 грн. | 3 пропозиції | ||
Laufen Living 817436 800 мм білий | від 18 960 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →