Умивальник Laufen Living 817436 800 мм білий
Фото 6 |
Laufen Living 817436 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Laufen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Laufen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Laufen Living 817436 800 мм білий
Умивальник підвісний LAUFEN Living city 800x460x155мм прямокутний білий H8 | 20 090 грн. |
Laufen Living City 80x46 H8174360001091 | 18 960 грн. |
Laufen Living City 80x46 H8174360001091 | 19 434 грн. |
Laufen Living City 80x46 H8174360001091 | 19 908 грн. |
Умивальник підвісний LAUFEN Living city 800x460x155мм прямокутний білий H8 | 20 089 грн. |
Модификації Laufen Living 817436
Ціни на Laufen Living 817436 |
---|---|---|---|---|
Laufen Living 817431 500 мм білий | від 7 900 грн. | 5 пропозицій | ||
Laufen Living 817434 600 мм білий | від 13 840 грн. | 6 пропозицій | ||
Laufen Living 817433 603 мм білий | від 13 300 грн. | 3 пропозиції | ||
Laufen Living 817437 800 мм | від 21 520 грн. | 3 пропозиції | ||
Laufen Living 817436 800 мм білий | від 18 960 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →