Умивальник Laufen Palace 811704 1200 мм
Фото 6 |
Laufen Palace 811704 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Laufen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Laufen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Laufen Palace 811704 1200 мм
Усі ціни 6 →Умивальник Laufen Palace H8117040001041 | 31 631 грн. |
Раковина Laufen Palace 811704 (8.1170.4.000.104.1) | 31 631 грн. |
Laufen Palace 120x51 H8117040001041 | 32 240 грн. |
Laufen Palace 120x51 H8117040001041 | 33 046 грн. |
Laufen Palace 120x51 H8117040001041 | 33 852 грн. |
Раковина LAUFEN Palace New 120 H8117040001041 | 31 631 грн. |
Модификації Laufen Palace 811704
Ціни на Laufen Palace 811704 |
---|---|---|---|---|
Laufen Palace 811702 900 мм | від 22 002 грн. | 7 пропозицій | ||
Laufen Palace 811704 1200 мм | від 31 631 грн. | 6 пропозицій | ||
Laufen Palace 811706 1500 мм | від 36 234 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →