Умивальник Laufen Palace 811706 1500 мм
Фото 6 |
Laufen Palace 811706 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Laufen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Laufen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Laufen Palace 811706 1500 мм
Умивальник Laufen Palace H8117060001041 | 36 234 грн. |
Раковина Laufen Palace 811706 (8.1170.6.000.104.1) | 36 234 грн. |
Laufen Накладная раковина-столешница LAUFEN PALACE H8117060001041 | 36 234 грн. |
Модификації Laufen Palace 811706
Ціни на Laufen Palace 811706 |
---|---|---|---|---|
Laufen Palace 811702 900 мм | від 22 002 грн. | 7 пропозицій | ||
Laufen Palace 811704 1200 мм | від 31 631 грн. | 6 пропозицій | ||
Laufen Palace 811706 1500 мм | від 36 234 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →