Умивальник Laufen Palace 812704 1200 мм чаша по центру білий (H8127040001081)
Фото 7 |
Laufen Palace 812704 |
|
Умивальник може додатково комплектуватися тримачем рушника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Laufen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Laufen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Laufen Palace 812704 1200 мм чаша по центру білий
Раковина Laufen Palace 812704 (8.1270.4.000.104.1) | 44 467 грн. |
Laufen Palace 120x51 H8127040001081 | 42 480 грн. |
Laufen Palace 120x51 H8127040001081 | 43 542 грн. |
Laufen Palace 120x51 H8127040001081 | 44 604 грн. |
Раковина Laufen Palace (H8127040001081) | 42 349 грн. |
Модификації Laufen Palace 812704
Ціни на Laufen Palace 812704 |
---|---|---|---|---|
Laufen Palace 812702 900 мм білий | від 26 524 грн. | 16 пропозицій | ||
Laufen Palace H8127040001041 1200 мм білий | від 42 349 грн. | 2 пропозиції | ||
Laufen Palace 812704 1200 мм чаша по центру білий | від 42 349 грн. | 5 пропозицій | ||
Laufen Palace 812706 1500 мм чаша по центру білий | від 46 870 грн. | 2 пропозиції | ||
Laufen Palace 812708 1800 мм чаша по центру | від 46 514 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →