Тумба під умивальник Laufen Pro 483061
Фото 5 |
Laufen Pro 483061 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Laufen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Laufen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Laufen Pro 483061
Тумба для раковини Laufen Pro 77 см (H4830620954631) H4830620954631 | 28 786 грн. |
Тумба під умивальник 77 см Laufen Pro, венге H4830620954231 | 28 786 грн. |
Тумба під умивальник 77 см Laufen Pro, венге (H4830620954231) | 28 786 грн. |
Тумба для раковини Laufen Pro 77 см (H4830610954631) H4830610954631 | 22 326 грн. |
Модифікація моделі:
- Модель арт. 483061 — 1 висувний ящик
- Модель арт. 483062 — 1 висувний ящик + внутрішній ящик
Модификації Laufen Pro 483061
Ціни на Laufen Pro 483061 |
---|---|---|---|---|
Laufen Pro 483023 | від 25 839 грн. | 1 пропозиція | ||
Laufen Pro 483033 | від 26 513 грн. | 1 пропозиція | ||
Laufen Pro 483061 | від 22 326 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →