Умивальник Laufen Pro 810952 600 мм
Фото 4 |
Laufen Pro 810952 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Laufen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Laufen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Laufen Pro 810952 600 мм
Усі ціни 7 →Раковина підвісна 60 х 48 см Laufen Pro B H8109520001041 | 4 932 грн. |
Умивальник підвісний LAUFEN Pro B 600x480x190мм напівкруглий білий H810952 | 5 713 грн. |
Раковина Laufen PRO B 60 см (H8109520001041) H8109520001041 | 5 339 грн. |
Laufen Pro H8109520001041 60x48 | 5 339 грн. |
Умывальник Laufen Pro 60x48 H8109520001041 006344 | 5 339 грн. |
Умивальник підвісний Laufen Pro B 60х48 см, Білий (H8109520001041) | 5 089 грн. |
Умивальник підвісний LAUFEN Pro B 600x480x190мм напівкруглий білий H810952 | 5 700 грн. |
Модификації Laufen Pro 810952
Ціни на Laufen Pro 810952 |
---|---|---|---|---|
Laufen Pro 810951 550 мм | від 4 598 грн. | 3 пропозиції | ||
Laufen Pro 810952 600 мм | від 4 932 грн. | 7 пропозицій | ||
Laufen Pro 810953 650 мм | від 5 754 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →