від 7 400 грн.врізний під стільницю, матеріал: кераміка (підтип неуточнений), ширина: 645 мм, без отвору під змішувач
від 6 100 грн.унітаз, підвісний, безобідковий, злив: горизонтальний, мікроліфт, чаша лійкоподібна, напівкругла, матеріал санфарфор
від 25 839 грн.підвісна, без умивальника, без ручок, доводчики, МДФ, фасад МДФ, 47x39x45 см
від 8 461 грн.врізний під стільницю, матеріал: кераміка (підтип неуточнений), ширина: 490 мм, без отвору під змішувач
від 10 540 грн.унітаз-компакт, злив: горизонтальний, половинний, підведення: бокове, мікроліфт, чаша лійкоподібна, напівкругла, матеріал санфарфор
від 26 513 грн.підвісна, без умивальника, без ручок, доводчики, МДФ, фасад МДФ, 52x39x45 см
від 20 895 грн.177 л, прямокутна, сталь, стінки 3.2 мм, неглибока, Швейцарія
від 18 682 грн.підвісний, на тумбу, матеріал: кераміка (підтип неуточнений), ширина: 1050 мм
від 13 500 грн.унітаз-компакт, злив: горизонтальний, половинний, підведення: бокове, мікроліфт, чаша лійкоподібна, напівкругла, матеріал санфарфор
від 22 326 грн.підвісна, без умивальника, без ручок, доводчики, МДФ, фасад МДФ, 77x39x45 см
від 5 243 грн.підвісний, матеріал: кераміка (підтип неуточнений), ширина: 550 мм
від 10 837 грн.унітаз-компакт, безобідковий, злив: універсальний, половинний, підведення: бокове, заднє, чаша лійкоподібна, напівкругла, матеріал санфарфор
від 9 223 грн.врізний під стільницю, матеріал: санфарфор, ширина: 645 мм, без отвору під змішувач
від 7 256 грн.унітаз, злив: вертикальний, чаша козиркова, матеріал санфарфор
від 5 754 грн.підвісний, матеріал: кераміка (підтип неуточнений), ширина: 650 мм